.

.

New
(4pieces)YINGRAY Замена Далечински управувач за LG клима уред Далечински Управувач 6711A20096C 6711A20103J 6711A20103P 6711A20103

(4pieces)YINGRAY Замена Далечински управувач за LG клима уред Далечински Управувач 6711A20096C 6711A20103J 6711A20103P 6711A20103

DEN 840.00
DEN 1679.04

Стока
Достапно.


(4pieces/Многу)
1. YINGRAY Замена за LG производи, вклучувајќи :
6711 A20096 C 6711 A20103 J 6711 A20103 P 6711 A20103 Q
6711 A20034 A 6711 A20035 A 6711 A20034 D 6711 A20056 T
6711 A20052 B 6711 A20089 B 6711 A200116 R 6711 A90019 A
6711 A20052 A 6711 A20128 F 6711 A20128 B 6711 A20128 R
L1204 R 6711 A20056 D 6711 A20066 F 6711 A20066 A
6711 A90032 Y 6711 A90032 L 6711 A90091 H L8004 R 6711 A20128 J
6711 A20083 A 6711 A20083 D L1404 R 6711 A20128 F 6711 A20128 A
6711 A20083 R LA091 H 6711 A90022 D 6711 A20083 F 6711 A20083 C
L5004 R 6711 A90022 D 6711 A20083 F 6711 A20083 C L5004 R AKB35979501
6711 A20093 A 6711 A20024 S LAN091 CNP LAN091 HNP LAN096 HNP
LMAN090 HNS 6711 A20083 J 6711 A20128 ELA090 CPI LA090 CIP
6711 A20128 C 6711 A20128 H 6711 A20083 Q L1006 R 6711 A20096 C
LAN121 HNM LMAN121 HNM LSC183 VMA LA120 CIP LA120 HPI LA121 CNP
LA121 HNP KB36637512 .......и така натаму. 2. Не батеријата Вклучена. 3. Греење и ладење Функција. 4. Ова не е универзални AC далечински управувач, ве молиме проверете со вашиот број на моделот пред цел. 5. Ако сакате трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас.

Детали

боја:
Други
Пакет:
Yes
Употреба:
клима уред
Фреквенција:
433 MHz
Број На Модел На:
Клима Уред Далечински Управувач
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Бренд Име:
YINGRAY
Свеж

Избор на клиенти