.

.

New
Брз Слободен Брод 20pcs/многу FPC10p pinboard FFC пак 2.54 mm НАТОПИ TFT LCD штекер 1mm 0.5 mm растојание двојно-еднострани адаптер плоча

Брз Слободен Брод 20pcs/многу FPC10p pinboard FFC пак 2.54 mm НАТОПИ TFT LCD штекер 1mm 0.5 mm растојание двојно-еднострани адаптер

DEN 401.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.

Препорачана Превозот на курирската служба DHL, Fedex, UPS-от, ТНТ.Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.

Детали

Број На Модел На:
FPC10p pinboard FFC пак 2.54 mm НАТОПИ TFT LCD socket
Одборот Дебелина:
0.8/1.0/1.2/1.6 ММ
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MoreSunsDIY
бакар дебелина:
1OZ
Површина По Завршувањето:
FPC10p pinboard FFC пак 2.54 mm НАТОПИ TFT LCD socket
База Материјал:
FR4
Свеж

Избор на клиенти