.

.

New
Во Парк Сина Цвет Девојка Фустани За Свадби Деца Пром Фустани Со Лак Цвет Девојка Се Облекуваат Евтини Првата Причест Фустани

Во Парк Сина Цвет Девојка Фустани За Свадби Деца Пром Фустани Со Лак Цвет Девојка Се Облекуваат Евтини Првата Причест Фустани

DEN 3888.00
DEN 5184.00

Стока
Достапно.

Тоа нема да дојде, заедно со сите додатоци,како што се шапка,tulle ракавици,превез,Petticoats,Јакни/Shawl/Обвива итн.Други Барање :
Забелешка : ве Молиме имајте во предвид дека фотографијата може да биде малку различен од вистинскиот објект во однос на бојата се должи на осветлување за време на фото снимањето, прикаже или температура на бојата итн.Превозот назад ќе биде на чело на купувачот. Половината : См/ 3 Инчи. Било каков проблем со мерењата,клиентите би можеле да го испрати назад за да направи некои промени,но ќе се наплаќа превозот надомест.
Љубезно Потсетување : На ред е само за еден дел од фустанот. Носат Датум : 8. Фустан во Боја( ве Молиме изберете Боја Бр.Ве молиме бидете сигурни дека мерењата се точни.Повеќе целосни информации willmake испорака на фустан во повеќе непречено и брзо.Ние прифаќаме враќа на фустани во совршена,сосема нова состојба(без чад мириси,без шминка дамки,нема измени).
За сите нарачана фустани што значи не се следи Стандардна Големина на Табелата,боја или стил променет од фотографијата,не се надоместуваат и не-returnable.Благодарение 1.Посебна забелешка потребни на пратката,ве молиме контактирајте со нас.
Ве молиме мерка себе внимателно и ни обезбеди право големини за yoiur фустан.овие трошоци ќе бидат на товар на купувачот. од нашите Боја Шема) : Боја БР.
Ви благодариме за вашата поддршка ! Ви посакувам среќни секојдневието !.

Детали

НИ Детето Големина:
Дете-2, Дете-3, Дете-4, Дете-5, Дете-6, Дете-7, Дете-8, Дете-9, Дете-10, Дете-11, Дете-12, Дете-13, Дете-14
Тип На Објект:
Цвет Девојка Фустани
Број На Модел На:
V-SA03031622
Деколте:
О Деколте
Бренд Име:
Lowime
Декорација:
Лак,Кристал,Чипка
Вистински Слики:
Yes
Ткаенина Тип:
tulle
Фустани Должина:
Кат Должина
is_customized:
Yes
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
боја:
Изберете ја вашата омилена боја од бојата на табелата
Големина:
Custom Made measurements as your request
Свеж

Избор на клиенти