.

.

New
Бал Подуени Цвет Девојка се Облекуваат Нарачана Бисери Appliques Луксузни Децата Партија Фустани За Свадба FLG097

Бал Подуени Цвет Девојка се Облекуваат Нарачана Бисери Appliques Луксузни Децата Партија Фустани За Свадба FLG097

DEN 5426.00
DEN 5712.00

Стока
Достапно.

Сите наши фустани од сопствени-направи .Се врати превозот обвиненија ќе бидат на купувачот одговорност. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.се надевам на купувачот
може да се разбере ,ви благодариме!
Методите на плаќање што може да се прифати : Visa, Master Card, QIWI, Маестро, Web Money, Boleto и банкарски трансфер
1.Врати точка мора да биде во совршена состојба, како што беше испратена до вас, не се изменети и
не се носи.Било какви прашања ве молиме, ве молиме контактирајте со нас во рок од 48 часа по приемот на iterm. Боја разлика : Компјутерски екрани имаат хроматските аберации ,особено
меѓу CRTand LCD.но, ние ќе го избере најдобриот превозот начин за да се избегнат некои екстра царинските давачки . Сите од нив од страна на рака, за шиење и тие треба долго време за транспорт,таму е можеби малку sequins/beading/кристал/пердув/цвеќиња падне, тоа не припаѓаат на квалитет на прашања,ве молиме вид за да се разбере тоа, ние ќе направиме се најдобро за вас, ние сме искрено се надевам дека ќе може да се љубовта, ви благодарам многу!
3.Потоа можете да разговарате со нас за прашања што се има.Тоа е потребно дека објектот или фустани треба да се достават до нас во рок од 14 дена по враќањето барањето е прифатено. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да
контактирајте не директно.
Бал Подуени Цвет Девојка се Облекуваат Нарачана Бисери Appliques Луксузни Децата Партија Фустани За Свадба FLG097
Ако ви треба сопствени направени,ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил,а потоа да ја напишете на
мерење детали во забелешка кутија :
1.

Детали

НИ Детето Големина:
3T, 4T, 5T, 6T, 7T, 8T, 9T
Тип На Објект:
Цвет Девојка Фустани
Деколте:
О Деколте
Број На Модел На:
FLG097
Декорација:
Appliques,Бисери
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Ткаенина Тип:
tulle
Силуета:
Бал
Фустани Должина:
Кат Должина
is_customized:
Yes
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
Sunzeus
Вистински Слики:
No
Свеж

Избор на клиенти