.

.

New
Вистинска Слика Цвет Девојка Фустани Vestido Daminha Чипка Applique Девојки Пром Фустани Vestidos Mujer Розова Beaded Господна Вечера (Причест) Фустани

Вистинска Слика Цвет Девојка Фустани Vestido Daminha Чипка Applique Девојки Пром Фустани Vestidos Mujer Розова Beaded Господна

DEN 3960.00
DEN 5280.00

Стока
Достапно.

Колковите : Cm/ 4 Инчи.
Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии можете да го видите. Ве молиме да ни даде право на превозот информации,вклучувајќи име и презиме,улица адреса,патент код телефонски број . Ако пост да БРАЗИЛ, ве молиме да ни кажете приемник CPF во полето за пораки, без неа, не можеме да ја објавите на фустан, ви благодариме за вашето разбирање. Шупливи До Подот Со Пета : Cm/ 5 Инчи. од нашите Боја Шема) : Боја БР. Било каков проблем со мерењата,клиентите би можеле да го испрати назад за да направи некои промени,но ќе се наплаќа превозот надомест. Фустан во Боја( ве Молиме изберете Боја Бр. Половината : См/ 3 Инчи.Ние прифаќаме враќа на фустани во совршена,сосема нова состојба(без чад мириси,без шминка дамки,нема измени).овие трошоци ќе бидат на товар на купувачот.Посебна забелешка потребни на пратката,ве молиме контактирајте со нас.
Љубезно Потсетување : На ред е само за еден дел од фустанот.
За сите нарачана фустани што значи не се следи Стандардна Големина на Табелата,боја или стил променет од фотографијата,не се надоместуваат и не-returnable.Благодарение 1.Превозот назад ќе биде на чело на купувачот.Повеќе целосни информации willmake испорака на фустан во повеќе непречено и брзо. Тоа нема да дојде, заедно со сите додатоци,како што се шапка,tulle ракавици,превез,Petticoats,Јакни/Shawl/Обвива итн.

Детали

НИ Детето Големина:
Дете-2, Дете-3, Дете-4, Дете-5, Дете-6, Дете-7, Дете-8, Дете-9, Дете-10, Дете-11, Дете-12, Дете-13, Дете-14
Тип На Објект:
Цвет Девојка Фустани
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Деколте:
О Деколте
Бренд Име:
Lowime
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Appliques,Sashes
Ткаенина Тип:
tulle
Фустани Должина:
Кат Должина
is_customized:
Yes
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
V-SA03031608
боја:
Изберете ја вашата омилена боја од бојата на табелата
Големина:
Custom Made measurements as your request
Свеж

Избор на клиенти