.

.

New
Слонова Коска 2018 Цвет Девојка Фустани За Свадби Бал Капа Ракави Лак Tulle Чипка Првата Причест Фустани За Малку Девојки

Слонова Коска 2018 Цвет Девојка Фустани За Свадби Бал Капа Ракави Лак Tulle Чипка Првата Причест Фустани За Малку Девојки

DEN 2402.00
DEN 2640.00

Стока
Достапно.

Превозот цена : Кликнете ââ'Å"Превозот и paymentââ' табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate. Предупредување : мерење на себе дома е trickier отколку што мислите! За најдобри резултати, секогаш имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални локални прилагоди. Пред да нарачате направи-да-мерка фустан од DHgate. Тука, ние ќе ви покаже кои мерки се потребни и тоа како правилно да ги земе.
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.

Детали

НИ Детето Големина:
Дете-2, Дете-3, Дете-4, Дете-5, Дете-6, Дете-7, Дете-8, Дете-9, Дете-10, Дете-11, Дете-12, Дете-13, Дете-14
Тип На Објект:
Цвет Девојка Фустани
Бренд Име:
HVVLF
Sleeve Должина(cm):
Краток
Деколте:
Лажичка
Декорација:
Чипка,Appliques
is_customized:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Бал
Ткаенина Тип:
tulle
Свеж

Избор на клиенти