.

.

New
Злато 2018 Цвет Девојка Фустани За Свадби А-линија Капа Ракави Tulle Лак Првата Причест Фустани За Малку Девојки

Злато 2018 Цвет Девојка Фустани За Свадби А-линија Капа Ракави Tulle Лак Првата Причест Фустани За Малку Девојки

DEN 2184.00
DEN 2400.00

Стока
Достапно.

Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).
Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Превозот цена : Кликнете ââ'Å"Превозот и paymentââ' табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Тука, ние ќе ви покаже кои мерки се потребни и тоа како правилно да ги земе.Мерење Упатство
Совршен-фитинг облека започнува со совршен мерења. Предупредување : мерење на себе дома е trickier отколку што мислите! За најдобри резултати, секогаш имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални локални прилагоди.

Детали

НИ Детето Големина:
Дете-2, Дете-3, Дете-4, Дете-5, Дете-6, Дете-7, Дете-8, Дете-9, Дете-10, Дете-11, Дете-12, Дете-13, Дете-14
Тип На Објект:
Цвет Девојка Фустани
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Деколте:
Брод Вратот
Бренд Име:
HVVLF
Декорација:
Лак,Pleat
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
tulle
is_customized:
Yes
Силуета:
А-Линија
Свеж

Избор на клиенти