.

.

New
Небото Сино 2018 Цвет Девојка Фустани За Свадби А-линија Кратки Ракави Tulle Чипка Првата Причест Фустани За Малку Девојки

Небото Сино 2018 Цвет Девојка Фустани За Свадби А-линија Кратки Ракави Tulle Чипка Првата Причест Фустани За Малку Девојки

DEN 2228.00
DEN 2448.00

Стока
Достапно.

Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Тука, ние ќе ви покаже кои мерки се потребни и тоа како правилно да ги земе. Превозот цена : Кликнете ââ'Å"Превозот и paymentââ' табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Предупредување : мерење на себе дома е trickier отколку што мислите! За најдобри резултати, секогаш имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални локални прилагоди.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Пред да нарачате направи-да-мерка фустан од DHgate. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.Мерење Упатство
Совршен-фитинг облека започнува со совршен мерења.

Детали

НИ Детето Големина:
Дете-2, Дете-3, Дете-4, Дете-5, Дете-6, Дете-7, Дете-8, Дете-9, Дете-10, Дете-11, Дете-12, Дете-13, Дете-14
Тип На Објект:
Цвет Девојка Фустани
Бренд Име:
HVVLF
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Appliques,Чипка
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
tulle
Деколте:
Лажичка
Фустани Должина:
Кат Должина
is_customized:
Yes
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
А-Линија
Свеж

Избор на клиенти