.

.

New
Скромни Бал Цвет Девојка Фустани Кат Должина Vestidos Де Comunion 2017 Деца Девојки Свадби Вечер Партија Фустани

Скромни Бал Цвет Девојка Фустани Кат Должина Vestidos Де Comunion 2017 Деца Девојки Свадби Вечер Партија Фустани

DEN 4277.00
DEN 4752.00

Стока
Достапно.

Ако сте со нарачување custom-големина фустан, тоа е особено важно за да ја добиете вашата мерења точно во право.Ако вашиот големина fluctuates или ако сакате да го измените се облекуваат малку, ние секогаш оставете неколку инчи во шевовите, така што вашата локална се прилагоди лесно може да се направи измени колку што е потребно. Ако имате било какви други прашања во врска со нарачување на правото големина, не двоумете се да контактирате со нас. Бидете сигурни да проверите на нашата мерење водич. Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја нарушат вистинските бои. Ве молиме имајте предвид,ние имаме 3 или повеќе шивачка да се измери фустан големина пред да се испраќаат,доколку големината не е иста како и детали у ни покаже, ние не ќе го испрати надвор до ист како и детали у ни покаже, па големината мора да биде во право,ако у најдете фустан не одговара на вашето тело,ве молиме проверете ја големината у ни покаже и да се измери себе тело,проверете дали у ни покаже точната големина;ве молиме исто така, наведуваат : ние само обичај се облекуваат според слика,па тоа е многу тешко што се облекува исто како слика,па,ако u само не ми се допаѓа фустанот,ние не може да го прифати наплата;надевам u може да се разбере ова, и ве молиме да го прочитате политика на враќање внимателно пред цел.
Скромни Бал Цвет Девојка Фустани Кат Должина Vestidos Де Comunion 2017 Деца Девојки Свадби Вечер Партија Фустани
ПРАШАЊА и одговори П : Може ли да го врати или да го раскине фустан ако јас го промени мојот ум? A : Дури и стандардна големина фустани се направени да нарачате за секоја клиенти.

Детали

НИ Детето Големина:
Дете-2, Дете-3, Дете-4, Дете-5, Дете-6, Дете-7, Дете-8, Дете-9, Дете-10, Дете-11, Дете-12, Дете-13, Дете-14
Тип На Објект:
Цвет Девојка Фустани
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Чипка
Бренд Име:
ELNORBRIDAL
is_customized:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Број На Модел На:
vestido де daminha
Силуета:
Бал
Деколте:
О Деколте
Ткаенина Тип:
tulle
Sleeve Стил:
Редовни
Свеж

Избор на клиенти