.

.

New
Backless 2018 Цвет Девојка Фустани За Свадби Бал Капа Ракави Tulle Чипка Лак Долго Првата Причест Фустани Мало Девојче

Backless 2018 Цвет Девојка Фустани За Свадби Бал Капа Ракави Tulle Чипка Лак Долго Првата Причест Фустани Мало Девојче

DEN 2402.00
DEN 2640.00

Стока
Достапно.

За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Пред да нарачате направи-да-мерка фустан од DHgate. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно.
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Превозот цена : Кликнете ââ'Å"Превозот и paymentââ' табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Предупредување : мерење на себе дома е trickier отколку што мислите! За најдобри резултати, секогаш имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални локални прилагоди.

Детали

НИ Детето Големина:
Дете-2, Дете-3, Дете-4, Дете-5, Дете-6, Дете-7, Дете-8, Дете-9, Дете-10, Дете-11, Дете-12, Дете-13, Дете-14
Тип На Објект:
Цвет Девојка Фустани
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Деколте:
Душо
Декорација:
Sequined,Лак,Appliques,Чипка
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
Бал
Бренд Име:
HVVLF
Вистински Слики:
Yes
Ткаенина Тип:
tulle
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Свеж

Избор на клиенти