.

.

New
2018 Нова Церемонија Наметки Цвет Девојка Фустани за Свадби Долг Ракав Чипка и Tulle бал Света Причест Фустани Прилагодени

2018 Нова Церемонија Наметки Цвет Девојка Фустани за Свадби Долг Ракав Чипка и Tulle бал Света Причест Фустани Прилагодени

DEN 5910.00
DEN 7674.72

Стока
Достапно.

Половината = ( ) инчи / см
3.Шупливи до Подот = ( ) инчи / см
6. Ние обично брод преку e Packet, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, тоа би можело да се избегне Царинската Такса, но тоа трае 30 - 45 дена. Доколку купувачот не контактирате по 3 дена и да побара враќање на средствата, ние не го прифати. Pls бидете сигурни име, адреса, поштенски код и Телефонски Број се точни. Целосна Биста = ( ) инчи / см
2.
добредојдовте на нашата продавница
2018 Нова Церемонија Наметки Цвет Девојка Фустани за Свадби Долг Ракав Чипка и Tulle бал Света Причест Фустани Прилагодени
Напомена :
1) За стандардна големина, има САД, велика БРИТАНИЈА,ЕВРА големина, ве молиме да ни кажете јасно. Фустан во боја = ( # ) ( може да се избере боја од нашите табела табела ) Боја Шема :
Превозот Политика :
1.
Царина :
Ние може да го прогласам за објектот под клиент барање, но купувачот не е одговорен за било какви дополнителни увозни давачки, даноци или обичаите поврзани трошоци.
2) Точка(а) мора да се врати во неговата оригинална состојба со никакви знаци на истрошеност, солза, или мириси. Висина = ( ) инчи / см
5.Ако сте задоволни со нашата служба, pls ни остави 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ние навистина ќе го ценат. Колковите = ( ) инчи / см
4.
Големина На Табелата :
Ако изберете прилагодена големина, ве молиме да ни понудат вашиот мерења како следново :
1.
4) Ако сте загрижени за политика на враќање пред ставање на понуда, ве молиме прочитајте ја нашата политика на враќање внимателно на дното на оваа страница
5) Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, понекогаш боја изгледа малку различни, pls се разбере.

Детали

НИ Детето Големина:
Дете-2, Дете-3, Дете-4, Дете-5, Дете-6, Дете-7, Дете-8, Дете-9, Дете-10
Тип На Објект:
Цвет Девојка Фустани
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
Awishwill
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Appliques,Чипка
Број На Модел На:
Цвет Девојка Фустани
Ткаенина Тип:
tulle
Силуета:
Бал
Деколте:
Лажичка
Фустани Должина:
Кат Должина
is_customized:
Yes
Sleeve Стил:
Редовни
Тип На Објект:
Цвет Девојка Фустани
Повод:
заедничарење фустани за девојки
Големина:
Standard Size / Custom Size
Слика Тип:
Вистински Слики
боја:
Боја како слика / Прилагодено боја
Тип На Објект:
девојки церемонија фустани
Свеж

Избор на клиенти