.

.

New
Цвет Девојка Фустани за Свадби 2018 Бела боја Со Црвена Чипка Деца Вечер Фустан Света Причест Фустани За Девојки Церемонија Наметки

Цвет Девојка Фустани за Свадби 2018 Бела боја Со Црвена Чипка Деца Вечер Фустан Света Причест Фустани За Девојки Церемонија Наметки

DEN 5285.00
DEN 6864.00

Стока
Достапно.


2) Ако имате било какви прашања( вклучувајќи ги цените, превозот цена, големина или боја), ве молиме да ми кажете онлајн или e-mail за мене. Било какви промени на големината/color/ посебни барање не се прифатливи по ред поставени надмине 24 часа.
3) се Врати превозот обвиненија ќе бидат на купувачот одговорност
4) Тоа е купувачот има обврска да плаќаат за превозот надомест за испраќање на назад и размена
5) Само проблеми со квалитетот или големина грешка,ние прифаќаме враќање
Повратни информации :
1.
4) Ако сте загрижени за политика на враќање пред ставање на понуда, ве молиме прочитајте ја нашата политика на враќање внимателно на дното на оваа страница
5) Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, понекогаш боја изгледа малку различни, pls се разбере. Ако ви треба фустан под итно, ние укажуваат на тоа дека може да избере EMS, DHL, FEDEX, UPS-от превозот, тоа обично трае 5-7 дена .Половината = ( ) инчи / см
3. Ве молиме наведете проблемот на примените добра и на причината за враќање.
2) Точка(а) мора да се врати во неговата оригинална состојба со никакви знаци на истрошеност, солза, или мириси.Шупливи до Подот = ( ) инчи / см
6.Ако не сте задоволни, pls контактирајте со нас да го решите проблемот пред да остави негативни повратни информации или да се отвори спорот, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Pls бидете сигурни име, адреса, поштенски код и Телефонски Број се точни.

Детали

НИ Детето Големина:
Дете-2, Дете-3, Дете-4, Дете-5, Дете-6, Дете-7, Дете-8, Дете-9, Дете-10
Тип На Објект:
Цвет Девојка Фустани
Бренд Име:
Awishwill
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Appliques
Број На Модел На:
Цвет Девојка Фустани
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Ткаенина Тип:
tulle
Силуета:
Бал
Деколте:
Лажичка
Фустани Должина:
Кат Должина
is_customized:
Yes
Sleeve Стил:
Редовни
Тип На Објект:
цвет девојка се облекуваат
Повод:
Првата Причест Фустани За Девојки
потекло место:
Jiangsu Suzhou (Кина)
персонализација на боја:
прифатете
Се Прилагодите Големина:
прифатете
Снабдување Способност:
2000 Парче/Парчиња Месечно
цвет девојка се облекуваат:
деца фустани за девојки
Слика Тип:
Вистински Слики
Свеж

Избор на клиенти