.

.

New
Нови Cuticle Режа Злато Помине Clipper Мртвите Кожата Остри Nippers Нокти Педикир Нерѓосувачки Челик Cuticle Режа Помине Грижа Алатка

Нови Cuticle Режа Злато Помине Clipper Мртвите Кожата Остри Nippers Нокти Педикир Нерѓосувачки Челик Cuticle Режа Помине Грижа

DEN 200.00
DEN 266.40

Стока
Достапно.

Пакет Содржина : 1 x Помине Cuticle Clipper
Превозот Време :
e Packet во САД : 7-15 дена
Кина Пост Воздух Mail/Сингапур Пост : Околу 25 Работен Ден
Превозот време за Русија ќе биде 30-50days или подолго поради строгите локалните царински преглед.
Превозот време за Бразил ќе биде 50-100days или подолго поради строгите локалните царински преглед.
П : Како да знам каде мојата цел е сега?
A : Постојат следење на број, за секој ред откако е испраќаат.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди и го препорачувам нас на други клиенти. Располага со двокреветни пролет за поголема точност, комфор и неспокојот механизам.
П : дали Е можно за мене да се направи масовно купување во вашата продавница?
A : Да. Трим мртвите кожата, cuticle и hangnail 2. Остар раб, може да се намали најтешките на нокти со минимален напор. Стилски и совршен изработка ви нудиме најдобри секојдневна примена. Ние ќе ви обезбеди најдобра цена. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека сликите се само за вашиот референца и ние треба да се направи боја на вистинскиот производ како стандард. Идеален за употреба дома, Бањи и Салони.
Треба да имате било какви други прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Со нерѓосувачки челик, тоа нема да рѓа. ние секогаш ќе ви овозможи со најдобра услуга и производ.
Ако изберете DHL, Fedex, EMS, UPS-от превозот ќе биде побрзо, обично 7-15 работни дена.

Детали

Бренд Име:
BLUEFRAG
Број На Модел На:
BLCS0087 cuticle режа
Материјал:
Мртвата Кожа Nippers cuticle режа
Големина:
Nail File
Тип На Објект:
Cuticle Режа
Тип На Објект:
Cuticle Режа
Погоден за нега на кожа:
Општи
ноктите clipper:
ноктите се грижи алатка
ножици за нокти:
cuticle clipper
Свеж

Избор на клиенти