.

.

New
1Pc РОДЕН ПРИЛИЧНО Помине Cuticle Nipper Виножито Clipper Режа Мртвите Кожата Смена Нокти Помине Уметност Алатка

1Pc РОДЕН ПРИЛИЧНО Помине Cuticle Nipper Виножито Clipper Режа Мртвите Кожата Смена Нокти Помине Уметност Алатка

DEN 169.00
DEN 225.12

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте со нас за решавање.
2) точки ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по уплатата завршен примени.
2) ве Молам оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина).
3) Предмети се испраќаат преку економија поштенски (ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.
2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиенти.
Спецификација :
Количина : 1 Pc
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : како на сликата покажува
Должина : Околу.
Притисни Назад Cuticle и Трим Мртвите Кожата и Hangnail . За било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела и јавни празници).2 cm
Пакет Содржина :
1 Pc РОДЕН ПРИЛИЧНО Помине Cuticle Nipper
Настава :
Сосема нов и висок квалитет
Тоа е направен од Високо Квалитетни Нерѓосувачки Челик
Ова е професионален cuticle nippers за помине уметност / маникир / педикир
Погоден за професионални салон употреба или домашна употреба.
Плаќања :
1) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна.
Превозот И Предавање На Терминот :
1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК.
3) телефонскиот број не е препорачливо за повеќе точна испорака. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако не можете да го добијат тоа по 35 дена.

Детали

Тип На Објект:
Cuticle Режа
Бренд Име:
Роден Е Прилично
Големина:
Length
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
38327
Свеж

Избор на клиенти