.

.

New
KADS Нови Пристигнување 1pc Помине Уметност Метал Ножици Rhinestones Смена Нерѓосувачки Челик Нокти Маникир Алатки за Уметност Rhinestones Отстрани

KADS Нови Пристигнување 1pc Помине Уметност Метал Ножици Rhinestones Смена Нерѓосувачки Челик Нокти Маникир Алатки за Уметност

DEN 384.00
DEN 639.36

Стока
Достапно.


Опис :
Изработени од нерѓосувачки челик кој обезбедува долготрајни најсовремена
- Боја : Сребрена
- Оригинална кутија : да
Како да го користите :
4 Чекори на Нега :
Натопи само 1/4 од сечење на вилицата во стерилизација.
Сува на nippers.
Натопи во внатрешноста на кутијата заеднички со машина нафта дневно.
На крајот на денот се отстранат сите остатоци & лепак со acetone.

Детали

Тип На Објект:
Cuticle Режа
Големина:
12*6cm
Бренд Име:
KADS
Број На Модел На:
F00122
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Име на производ:
Спирала Гел Пенкало
Производ Единица:
pc
Употреба:
Помине Уметност
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тежина:
53.8g
боја:
Сребро.
Свеж

Избор на клиенти