.

.

New
Мали Purses Мини Кеси Крстот Тело Рамо Crossbody Жените Гласник Моден Бренд Bolsas Sac Главен Femme Pochette Дами Canta

Мали Purses Мини Кеси Крстот Тело Рамо Crossbody Жените Гласник Моден Бренд Bolsas Sac Главен Femme Pochette Дами Canta

DEN 228.00
DEN 240.00

Стока
Достапно.

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Категории
Мали Purses Мини Кеси Крстот Тело Рамо Crossbody Жените Гласник Моден Бренд Bolsas Sac Главен Femme Pochette Дами Canta Совети : Ако ви треба повеќе парчиња, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе обезбедиме најдобра цена за вас!!! -Материјал : кожа СТП
Големина на : 20cm*14cm*1cm (приближно)
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Детали

Големина:
20cm x 14cm x 3cm
Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Декорација:
Копчето За Заклучување,Синџири
Број на Рачки/Ремени:
Две
Обликот:
Размавта
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Никој
Бренд Име:
AyeBeau
Број На Модел На:
Крстот Тело Рамо Crossbody Жените Гласник Торба
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Главен Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
За:
Гласник торба жените рамо моден дизајнер
To:
Познатиот бренд дами кеси нови пристигнување
Употреба:
Розова чанта crossbody кеси за жени
Како:
Кеси за жените 2017 bolsa feminina
Of:
Патент спојки торба женски carteras
Модел:
Жените торба висок квалитет на стп кожа
се продава:
Дизајнер на чанти познатиот бренд жени
As:
Женски торба за мали дама canta
Со:
Sac femme крстот тело кеси
Други:
Симпатична лолита торба за девојки
Свеж

Избор на клиенти