.

.

New
Жените чанта модата жените кожна торба торба дијагонала со голем капацитет женски зимски пакет

Жените чанта модата жените кожна торба торба дијагонала со голем капацитет женски зимски пакет

DEN 832.00
DEN 1631.04

Стока
Достапно.


Материјал : кожа стп
Детални Големина : 30x35x12.5cm
Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен
Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings .Се надевам дека може да разбирањето !
Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување, ви Благодариме

Детали

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Обликот:
Размавта
Бренд Име:
ETALOO
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број На Модел На:
0023MS
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Никој
Материјал:
СТП Кожа
Отворање на капакот:
Патент
Популарната елементи:
ретро
Производот Категорија:
жените торба
Да се применува родово:
Женски
Свеж

Избор на клиенти