.

.

New
Нов стил Топла Вистинска Кожа Мажите Торба Cowhide Рамо Мода се Мажи Гласник Кеси Crossbody Кеси Чанти Црна Мажите Патна Торба

Нов стил Топла Вистинска Кожа Мажите Торба Cowhide Рамо Мода се Мажи Гласник Кеси Crossbody Кеси Чанти Црна Мажите Патна Торба

DEN 1849.00
DEN 3302.40

Стока
Достапно.

>>Купите слобода Пред исплата, ве молиме внимателно да ги прикаже опис и детали за плаќање. А Т или други Даноци). По плаќањето, ние ќе ги пакет на стока од магацин целосно, а потоа ја испорача стоката.0 kg Забелешка 1 : 1 инч=2. >>За Увоз Должност на Сите парцели ќе биде declaimed како "Подарок" и ги прогласи пониска цена на обичај, ние секогаш обидете се најдобри за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (или GST или V. Сепак, ако има било какви, купувачот е одговорен за сопствени тарифа давачки единствено.Ако не сакате овој производ по купувањето, ве молиме да го пополните причина, пред да аплицираат за : Не сакам да се купи оваа торба.Во повеќето случаи, нема сопствени тарифа давачки кои се наплаќаат. Ако пратката е најдена, тоа ќе бидат оштетени или оштетени.39 инчен Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку почит во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings Забелешка 3 : Со почит при мерењето метод,Ве молиме овозможи 1-2cm во големина отстапување >>Политика на Враќање кога не сте задоволни со вашиот купување, едноставно враќање на ставката за нас во 14 дена во неискористени состојба(купувачот плаќа се врати превозот),ние ќе се направи замена или рефундирање откако ќе ја прими стварта.

Детали

Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
ШТО НАВИВААТ ДУШАТА
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Стил:
Моден
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Обликот:
Кутија
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број На Модел На:
8235
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Свеж

Избор на клиенти