.

.

New
Вистинска Кожа Мажите Кеси Топла Продажба Машки Мали Гласник Торба Човек Мода Crossbody Торба Мажи за Патување Нови Кеси LI-1763

Вистинска Кожа Мажите Кеси Топла Продажба Машки Мали Гласник Торба Човек Мода Crossbody Торба Мажи за Патување Нови Кеси LI-1763

DEN 3136.00
DEN 5701.44

Стока
Достапно.


Вистинска Кожа Мажите Кеси Топла Продажба Машки Мали Гласник Торба Човек Мода Crossbody Торба Мажи за Патување Нови Кеси
Материјал : Cowhide вистинска кожа
Можеби големина има 1-2cm грешка бидејќи различни мерење начин

Детали

Големина:
28cmx23cmx9cm
Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Обликот:
Кутија
Тврдост:
Мека
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб
Стил:
Гроздобер
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Тиња Џеб
Бренд Име:
FORUFORM
Пол:
Мажи
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
вистински кожни торби за мажи гласник кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
маска
Повод:
Разноврсна
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Гласник Кеси
Објект Од Тип 2:
мажите вистинска кожа рамо кеси
Item Type 4:
мажите вистинска кожа патни торби
Објектот Тип 3:
вистинска кожа лаптоп briefcase
Стил:
Европски и Американски Стил
Свеж

Избор на клиенти