.

.

New
Мажите Вистинска Кожа Гроздобер Бизнис Мажите Патни Торби Tote Мажите Гласник Кеси Briefcase 13 Инчен Лаптоп Торба За Мажи LI-1764

Мажите Вистинска Кожа Гроздобер Бизнис Мажите Патни Торби Tote Мажите Гласник Кеси Briefcase 13 Инчен Лаптоп Торба За Мажи LI-1764

DEN 4083.00
DEN 7424.16

Стока
Достапно.


Мажите Вистинска Кожа Гроздобер Бизнис Мажите Патни Торби Tote Мажите Гласник Кеси Briefcase 13 инчен Лаптоп Торба За Мажи
Материјал : Cowhide вистинска кожа
Можеби големина има 1-2cm грешка бидејќи различни мерење начин

Детали

Големина:
28cmx23cmx9cm
Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Обликот:
Кутија
Тврдост:
Мека
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Гроздобер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Бренд Име:
FORUFORM
Пол:
Мажи
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
вистински кожни торби за мажи гласник кеси
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
маска
Повод:
Разноврсна
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Гласник Кеси
Објект Од Тип 2:
мажите вистинска кожа рамо кеси
Item Type 4:
мажите вистинска кожа патни торби
Објектот Тип 3:
вистинска кожа лаптоп briefcase
Стил:
Европски и Американски Стил
Свеж

Избор на клиенти