.

.

New
BAOERSEN Бренд 2017 Висок Квалитет на Масло, Восок Вистинска Кожа Чанта Мажите Crossbody Рамо Гласник Торба Патент Бизнис Кеси

BAOERSEN Бренд 2017 Висок Квалитет на Масло, Восок Вистинска Кожа Чанта Мажите Crossbody Рамо Гласник Торба Патент Бизнис Кеси

DEN 2016.00
DEN 3360.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
8895
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Обликот:
Кутија
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Солидна Торба
Бренд Име:
BAOERSEN
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Свеж

Избор на клиенти