.

.

New
Гроздобер Crossbody Торба Воена Платно рамо кеси Мажите гласник торба мажите Секојдневен Чанта tote Бизнис Briefcase За Компјутер

Гроздобер Crossbody Торба Воена Платно рамо кеси Мажите гласник торба мажите Секојдневен Чанта tote Бизнис Briefcase За Компјутер

DEN 1085.00
DEN 1838.88

Стока
Достапно.


MANJIANGHONG Гроздобер Crossbody Торба Бренд Платно Рамо Кеси Мажите Гласник Торба Мажите Висок Квалитет Чанта Tote Briefcase H003 Боја : Црна, темно сива, каки, кафе Материјал : Платно Големина : Висока : 30cm широк : 40cm дебели : 13cm Капацитет : Мобилен телефон торби*2,патент торби*1

Детали

Бренд Име:
ЏИН QIAO ER
Обликот:
Satchels
Главен Материјал:
Платно
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Копчето,Писмо,Sequined
Стил:
Моден
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Надворешноста:
Тиња Џеб
Број На Модел На:
H003
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти
Тип На Објект:
Чанти
боја:
црна, темно сива боја на кафе каки
staly:
Повик
Материјал:
Полиестер
patterrn:
PureColor
Големина:
40*30*14cm
Чанти:
Чанти
бизнис торба:
бизнис торба
Гласник Торба:
Гласник Торба
гроздобер crossbody торба:
гроздобер crossbody торба
Свеж

Избор на клиенти