.

.

New
Висок Квалитет На Врвот-Се Справи Со Најлон Кеси Водоотпорен Торбичка Прашка Торба Чанта Човек Crossbody Торба Мултифункционален Вода Првенство Bolsa Feminina

Висок Квалитет На Врвот-Се Справи Со Најлон Кеси Водоотпорен Торбичка Прашка Торба Чанта Човек Crossbody Торба Мултифункционален

DEN 732.00
DEN 1060.32

Стока
Достапно.

Откако ќе ја прими стоката,Ако имате било какви прашања ве молиме да контактирате со мене,ако не мора,да ми даде добра повратна информација за 3 НСД!
Ви благодарам многу! Пред да нарачате, треба да се обрне внимание на овие прашања :
1.Производи покажува За Производи Стил : Висок Квалитет на Врвот-се Справи со Најлон Кеси Водоотпорен Торбичка Прашка Торба Чанта Човек Crossbody Торба Мултифункционален Вода Првенство Bolsa Feminina ♥ 100% Сосема Нов Дизајн . Во поглед на транспорт, ние ќе го избере најбрз начин на испорака на лековите на својата цел. Ние ја освои "Познатиот Кинески Марка", "ТОП багаж индустрија претпријатија", "Кинески претпријатија
интегритет", "квалитет сигурни производи," и така на насловот. Навремена испорака, откако ќе добиете плаќање ќе биде првпат за вас да се организира испорака. Ние сме само Ali Express прво се осмелуваат да ветување "седум дена нема причина да се вратат" одличен продавачот услуга. Ние сме професионални кеси производителот, моќни компании, има свој дизајн тим и голема
стандарди на производство работилница.
Ние ќе, како е можно поскоро за да можете да испраќате наредби, но бидејќи на царинската инспекција одделот секоја земја има различни барања,
царински преглед низ времето не се исти. Откако ќе се плати вашите пари да се чека Платформа за Ревизија (во рок од 24 часа) по минувањето низ, ние ќе ги организираме на пратката.

Детали

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Копче Синџир Држачот За Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Обликот:
Размавта
Повод:
бизнис
Бренд Име:
AOTIAN
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
A-407 Топ-Се Справи Со Кеси
Тврдост:
Мека
Затворање Тип:
маска
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Најлон
Надворешноста:
Солидна Торба
Декорација:
Никој
Чанти Тип:
Гласник Кеси
боја:
црна, сива зелена
мажите гласник кеси:
кеси чанти жените познати
мажите торба:
жените кожни чанти
crossbody кеси за жени:
СТП Causual Жените Чанта
канали чанти 2016 година:
жените гласник кеси
мажите чанти:
гласник кеси
чанти тип рамо кеси:
рамо кеси Познатиот Дизајнер на Чанти
Рамо Кеси:
на врвот се справи со торба
На Врвот Се Справи Со Кеси:
На врвот се Справи со Кеси мажите чанти
crossbody торба:
мини торба
Свеж

Избор на клиенти