.

.

New
2018 Нови Вистинска Кожа Жена Чанти Дами Голем Капацитет Едноставна Гроздобер Crossbody Торби За Шопинг Торба Невестата Tote Bolsos

2018 Нови Вистинска Кожа Жена Чанти Дами Голем Капацитет Едноставна Гроздобер Crossbody Торби За Шопинг Торба Невестата Tote

DEN 2152.00
DEN 3260.16

Стока
Достапно.


Големина : долна ширина 33cm, горна ширина 31cm, ширината на дното 13cm, висока 29cm
Рака зголемување 13cm, коса span должина 106-116cm, прилагодлив

Детали

Големина:
L33cmxW13cmxH29cm
Бренд Име:
FAVOCENT
Обликот:
Satchels
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Никој
Стил:
Се облекуваат
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
Handbag180303J
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти
торба големина:
големи
Кутија и торба приливите сегашниот стил:
Tottenham торба
Кревање дел:
Мека Рачка
Свеж

Избор на клиенти