.

.

New
071917 newhotstacy торба човек платно градите торба мажите половината торба

071917 newhotstacy торба човек платно градите торба мажите половината торба

DEN 312.00

Стока
Достапно.

071917 newhotstacy торба човек платно градите торба мажите половината торба

Детали

Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Број На Модел На:
071917
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Обликот:
Hobos
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Главен Материјал:
Платно
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Големина:
24*14*5cm
Свеж

Избор на клиенти