.

.

New
новодојдени топла продажба 090717 човек торба машки гласник торба

новодојдени топла продажба 090717 човек торба машки гласник торба

DEN 571.20

Стока
Достапно.

новодојдени топла продажба 090717 човек торба машки гласник торба

Детали

Тип На Објект:
Чанти
Број На Модел На:
090717
Стил:
Моден
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Главен Материјал:
PU
Обликот:
Satchels
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Големина:
25*29*8cm
Свеж

Избор на клиенти