.

.

New
Nesitu Гроздобер Алигатор Шема Вистински Вистинска Кожа Мажите Гласник Кеси Cowhide Човек Briefcase Портфолио #M1230

Nesitu Гроздобер Алигатор Шема Вистински Вистинска Кожа Мажите Гласник Кеси Cowhide Човек Briefcase Портфолио M1230

DEN 3072.00
DEN 6143.04

Стока
Достапно.

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Детали

Големина:
39cm L
Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
алигатор
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
Nesitu
Пол:
Мажи
Стил:
Гроздобер
Тврдост:
Мека
Број На Модел На:
M1230
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Перница
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Точка име :
мажите гласник кеси
Свеж

Избор на клиенти