.

.

New
СИЛИКОНСКИ ТУРБО ВЛЕЗОТ ДОЗА ИНДУКЦИЈА ЦЕВКИ, ЦРЕВА ЗА СУБАРУ IMPREZA WRX Спи GC8 ВЕР.3 4 EJ20 СИНА

СИЛИКОНСКИ ТУРБО ВЛЕЗОТ ДОЗА ИНДУКЦИЈА ЦЕВКИ, ЦРЕВА ЗА СУБАРУ IMPREZA WRX Спи GC8 ВЕР.3 4 EJ20 СИНА

DEN 1872.00

Стока
Достапно.


Примена : СУБАРУ IMPREZA GC8 EJ20 WRX, велика БРИТАНИЈА Vers 3-Vers 4
Година : 1996&1998
Модел : EJ20
Материјал : силикон/влакна текстил
Боја на располагање : Blue/Црвена
Опис :
100% Сосема Нов. Лесна инсталација
Прифати поголем притисок од оригиналот . Температурата промена нема да влијае на обликот и проток.
Не е Лесно да се прекине или да се зацврстуваат, потрајни од оригиналот .
4 Слој Влакна Текстил . 5 Слој Од Полиестер . 4.5 мм Дебелина на Ѕид .
Работни Temperture : -70 степенот до 280 степен .
Пукна цревото Притисок Граница е Еднаква на 2 Mpa. Обезбеди црево работи правилно во екстремни трки на животната средина.
Пакет Се Вклучени
Силиконски Доза Црево 1pcs.(Како изгледа во фотографии . она што го гледате е она што ќе добиете. Нашите Фотографии се вистински фотографии на производи што се купуваат. Ние никогаш не ги копирате од друга компанија каталог или веб-страница) .

Детали

Бренд Име:
BP
Материјал Тип:
Силикони
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти