.

.

New
Facemile Нордиските Цреши Креативни Кујна Gadgets, Алатки Pitter Цреша Семе Алатки За Брз Овошје Corers 51100 Подарок

Facemile Нордиските Цреши Креативни Кујна Gadgets, Алатки Pitter Цреша Семе Алатки За Брз Овошје Corers 51100 Подарок

DEN 109.92

Стока
Достапно.


Карактеристики : - 100% сосема нов и висок квалитет на - Помага во отстранување на цреша или маслиново јадро брзо - се Вклопува удобно во рака за долга работа без замор Спецификации : - Материјал : пластични + ' рѓосувачки челик - Size : прибл. 13x9cm (Lx H) - Боја : испрати случајно Пакетот Вклучува : - 1 Цреша Pitter Маслинки Јами Стонер Отстранување Core Лесно да се Притисне Зафат Кујна Алатка

Детали

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Цреша Pitters
Број На Модел На:
51100
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
FACEMILE
Пластични Тип:
PP
Тип:
колаче машина
боја:
Случајно
Свеж

Избор на клиенти