.

.

New
Нови Цреша Corer Кујна Алатка Рачни Цреша pitter јама маслиново стонер камен смена corer gadget.

Нови Цреша Corer Кујна Алатка Рачни Цреша pitter јама маслиново стонер камен смена corer gadget.

DEN 239.04

Стока
Достапно.

Нашата компанија не рамо било давачки во земјата на дестинација. Ве молиме да ни ме преку "Мои Пораки" или "Пошта" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или купувањето
.
Пакувањето на производот :
1 x Цреша Pitter
Совети : Кога ќе се испраќаат, бојата на производот е случајно избрана, сите непријатности, ве молам, прости ми, ви благодарам. Може да се применат тарифи ако испораката е одбиено и испрати назад до нашата Канцеларија.Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Ние обично знак на стоки, како media player/компјутер додаток(ПОДАРОК/ПРИМЕРОК) на комерцијална фактура и ние се обидува да им помогне да се намали или избегне било GST или V. Купи со доверба (со исклучок на објектите оштетени и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по прими плаќањето, ве Молиме не заборавајте да ни даде и ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите Детални Продавачот Рејтингот 2. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да се одлучи да го напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас како е можно поскоро,ви благодариме.

Детали

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
MQCF-57
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Цреша Pitters
Бренд Име:
Halojaju
Материјал:
Пластични + Нерѓосувачки Челик
Тежина:
45g
Големина:
Како Што Сликите Покажуваат
Име на производ:
кујнски прибор
Употреба:
готвење алатки
Ролери Нијанси:
Овошје & Растителни Алатки
Број На Модел На:
цреша corer
Тип:
овошје алатки
Производот Категорија:
Цреша Pitter
тип 1:
топла нови gadgets
Свеж

Избор на клиенти