.

.

New
Цилиндар на главата и на цилиндар на главата покрие assy на CF500 CF188 моторот.тоа ги вклучува сите мали делови во внатрешноста на цилиндар на главата и капак

Цилиндар на главата и на цилиндар на главата покрие assy на CF500 CF188 моторот.тоа ги вклучува сите мали делови во внатрешноста

DEN 19200.00

Стока
Достапно.


тука ние се нудат на цилиндар на главата и се покрива assy на CFMOTO CF500,CF188 МОТОР, делови број 0180-020002 ,тоа е од оригиналниот производител.
вие ќе добиете ylinder главата и се покрива assy точно ист како оној што го гледаме во мојата продавница.
повеќе информации,pls контакт со мене како што е подолу контакт манири

Детали

Зафатнина (ml):
493
Тип На Објект:
Crankshafts
Објектот Ширина:
25cm
Објектот Тежина:
8kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ЕЕЗ
Бренд Име:
Fengmoto
Специјални Функции:
ЦИЛИНДАР НА ГЛАВАТА И КАПАК
Објектот Висина:
20cm
Објектот Дијаметар:
25cm
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Материјал Тип:
Метал
Објектот Должина:
25cm
Име На Модел:
CF500
Име На Модел:
CFMOTO
Свеж

Избор на клиенти