.

.

New
BMC XGREEO WNP Носната Перници CPAP Маска Топла Продажба S/M/L Сите Во Силиконски Гел Материјал Со Појас За ' Рчењето Апнеа Бесплатен Превозот

BMC XGREEO WNP Носната Перници CPAP Маска Топла Продажба S/M/L Сите Во Силиконски Гел Материјал Со Појас За ' Рчењето Апнеа Бесплатен

DEN 1968.00

Стока
Достапно.

Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.
Гаранција :
1. CPAP машини се само превезува по уплата. Ние обезбедуваме 1 години гаранција. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Сите CPAP машини ќе бидат испратени во рок од 5 работен ден од страна на соодветните couriers. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење, ве молиме оставете добар фидбек ако се задоволни со нашите производи и услуги.
Ние го продаде дел од CPAP/BPAP Машини :
Повратни информации :
1. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
BMC XGREEO WNP Носната Перници CPAP Маска Најдобриот Третман Маска На ' Рчи Производи
Известување ! Се одликува со 3 Големина перници - S/M/L , 100% одговара за нос !
На располагање за да се поврзете со повеќето CPAP tubings. Ние се потпираме на нашите CPAP машини квалитетот и задоволството на клиентите за да се успее. Ние обезбедуваме Fed Ex, DHL, UPS-от, ТНТ или Воздухопловната за превозот метод. Ако CPAP машини е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
Ви благодариме за изборот на нашите CPAP машини .
Испорака :
1. Ние мора да се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најдобар квалитет на производот, како и најдобра услуга за вас
.

Детали

Бренд Име:
XGREEO
Број На Модел На:
CPAP машина маска
Свеж

Избор на клиенти