.

.

New
Нерѓосувачки Челик Вино Настроената Комплет Pourer Вино Прстен Вино Decanter Шише Настроената Машина

Нерѓосувачки Челик Вино Настроената Комплет Pourer Вино Прстен Вино Decanter Шише Настроената Машина

DEN 231.00
DEN 253.92

Стока
Достапно.


3) Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина.
ПОВРАТНИ информации :
1) за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
3) пратката од страна на Пост Воздух Пошта е само за губење на помалку од 2kg стоки.
2) Нормално,сите нарачки ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по исплата потврда.Тоа секогаш е за 3-7 дена да пристигнат. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Добро Дизајниран - Corkscrew Вино Клуч, Вино Aerator се Прелива Spout, Вино Капе Затка, сите елементи се вклопуваат во поместена и покриен за чување.
4) Ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL или Fedex Превозот итн. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Лесен за Употреба-Ергономски дизајниран, ситно изградени corkscrew со двојно-шарки завртка повлече за олеснување на пристапот.Опис :
1.
2) ве Молам оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Детали

Бренд Име:
PROKTH
Лентата За Алатки Тип:
Corkscrews & Openors
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
Вино Настроената Комплет Наместен
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Дијаметар:
Тип:
Лентата За Алатки
Свеж

Избор на клиенти