.

.

New
Топла продажба Мулти-функција 3 во 1 нерѓосувачки челик џебен нож Мини Мулти-цел виткање corkscrews преносни keychain ножеви 84mm

Топла продажба Мулти-функција 3 во 1 нерѓосувачки челик џебен нож Мини Мулти-цел виткање corkscrews преносни keychain ножеви

DEN 268.00
DEN 297.60

Стока
Достапно.


Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик
Дизајниран за campin g , Tourisms, Надвор,дома мебел и др.
Џеб големина, погодно за носење
Со уникатен дизајн и најдобар избор, тоа е одличен начин да се претстават на клиенти во бутик
Овој производ боја случаен испорака.

Детали

Тип:
Лентата За Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
BORSESMI
Дијаметар:
5-10cm
сертификација:
CE / ЕУ
Лентата За Алатки Тип:
Corkscrews & Openors
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
КМ-206
Големина:
After folding
Тежина:
35g
Материјал:
Алуминиум легура & нерѓосувачки челик
боја:
случаен боја
Пакување:
Белата кутија
Потекло:
произведено во Кина
Пакет Листа:
1* Оригиналниот Мулти-функција Нож
Применливи:
Tourisms, кампување, отворено,дома мебел ,подароци,итн
Свеж

Избор на клиенти