.

.

New
2017 Нови Преносни Нерѓосувачки Челик Шише Отварачки Кредитна Картичка Настроената Покер Во Облик На Пивско Шише Настроената Лентата За Алатки Кујна Gadgets

2017 Нови Преносни Нерѓосувачки Челик Шише Отварачки Кредитна Картичка Настроената Покер Во Облик На Пивско Шише Настроената

DEN 61.00
DEN 117.12

Стока
Достапно.

2017 Нови Преносни Нерѓосувачки Челик Шише Отварачки Кредитна Картичка Настроената Покер Во Облик На Пивско Шише Настроената Лентата За Алатки Кујна Gadgets
Функција :
Кредитна картичка големина, лесно да се стави во вашиот паричник, тоа може да биде одличен додаток за надворешна излет или скара
Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, издржлив и rustproof
Уникатен Покер дизајн
Спецификации :
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребрена
Објектот големина : 8.5 * 5.4 cm.
Објектот тежина : околу 60g
Пакетот вклучува :
1 * покер шише настроената
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]
[xlmodel]-[производи]-[397

Детали

Лентата За Алатки Тип:
Corkscrews & Openors
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
Шише Отварачки
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Дијаметар:
Тип:
Лентата За Алатки
Тип:
Отварачки
Број На Модел На:
покер шише настроената
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Отварачки Тип:
Шише Отварачки
Свеж

Избор на клиенти