.

.

New
STAEDTLER 55001 прилагодливи брзина compasses за студентски клипинг молив compasses coppasso escolar круг цртање compas scolaire

STAEDTLER 55001 прилагодливи брзина compasses за студентски клипинг молив compasses coppasso escolar круг цртање compas scolaire

DEN 1138.00
DEN 1421.76

Стока
Достапно.


Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние не unrantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.

Детали

Тип:
Compasses
Број На Модел На:
550-01
Материјал:
Други
Тип:
Compasses
Должина:
за 156mm
се зголеми круг со дијаметар:
260mm
Свеж

Избор на клиенти