.

.

New
Оригинални Нови ISTA Аквариум Внатрешни & Надворешни Max Микс CO2 Diffuser Реактор за Растенијата Систем

Оригинални Нови ISTA Аквариум Внатрешни & Надворешни Max Микс CO2 Diffuser Реактор за Растенијата Систем

DEN 820.00
DEN 863.52

Стока
Достапно.


Функција : Патентиран impeller дизајн, целосно се раствора CO2 меурчиња. Ветувањето најдобри CO2 распадот стапка ефект. Компактна големина за заштеда на простор, погоден за да го поставите надворешни или внатрешни резервоарот. Издржлив материјал за спречување на деформација и отпорни на киселина. Лесно да се чисти и едноставни за одржување.
Пакет се Вклучени : 1 Set(Со промена конектор/Лактот/Вшмукување чаша)
За пакување :
Превозот :
1. Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ/EMS за Производот,Бесплатен Превозот од Кина Пост
2. Бесплатен превозот од Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ/EMS за Масовно стока
3. Потрошувачите наведувајќи шпедитери или да се преговара превозот методи
4.Време на испорака : 3-7 од Express; 7-15 од EMS,15-30 од Кина пост
Начин На Плаќање :
1. Плаќање : Western Union, Pay Pal,Alipay
2. MOQ : 1pcs
3. Пакет Информации : и 17,5 см*10см*9cm(во Зависност од вашите квантитет)
Зошто да го одберете нас?
1.Ние сме Специјализирани во Аквариум над 10 години и вистинска продавница во кина
2.Ние сме за Соработка со фабрика ,најдобри производство на способност ,најдобри контрола на квалитет,Најдобра Услуга
3.100% се провери Пред Превозот
4.Добар квалитет,competitve цена.
Како да Контактирате со нас?
Ги испратите вашите Истрага за нас за висок квалитет и разумни на производи, Кликнете Сега!

Детали

Големина:
I528, I529
Пакување:
Меур торба;кутија;безбедно пакување
Свеж

Избор на клиенти