.

.

New
Нови 12 Инчи FPM-2120G-R3AE Екран на Допир за Совршен Квалитет

Нови 12 Инчи FPM-2120G-R3AE Екран на Допир за Совршен Квалитет

DEN 4032.00

Стока
Достапно.

Со цел да се создаде пријатен шопинг искуство за вас,ние сме посветени на обезбедување на врвен квалитет и одлична услуга во секое време.кога ќе го одбра превозот метод, ве молиме да ги прашате нашите продавачот за да го промените вкупно задолжен за специјални производи. Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи.Нашата служба за корисници е подготвен t ви помогнат во секое време.Сите фотографии се прикажани се 100% вистински и за повикување само.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ако не е,ве молиме контактирајте со нас прво.Ако се чувствуваат разочарани со објектот,кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака. Било несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.Превозот на трошоците направени се за вас.Вашето задоволство е секогаш наш БР.Вашата цел е призната како што се со целосно познавање на производот спецификации и соодветните политики.1 приоритет.Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор Гаранција за обезбедување на Квалитетот е предвидено.Ние картичка за секој купувач и ќе направи нашите напори да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин. Повратни информации на Клиентите се задоволни е многу важно за нас,Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме да ја напуштат повратни информации.

Детали

Број На Модел На:
FPM-2120G-R3AE
Примена:
Други
Свеж

Избор на клиенти