.

.

New
Нови S1001A Екран на Допир за Совршен Квалитет

Нови S1001A Екран на Допир за Совршен Квалитет

DEN 2592.00

Стока
Достапно.

Ако не е,ве молиме контактирајте со нас прво.1 приоритет.Вашето задоволство е секогаш наш БР.Нови S1001 A Екран на Допир за Совршен Квалитет
ПРАТКАТА 1. DHL ПРОЗОРЦИ Fedex или ЕМС е достапна за превозот.Сите фотографии се прикажани се 100% вистински и за повикување само.Вашата цел е призната како што се со целосно познавање на производот спецификации и соодветните политики.Време на испорака : DHL,UPS-от,Fedex,EMS изразат испорака обично се 3-10 работни дена и Кина пост Воздух Mail/HK пост Воздух Mail превозот обично се 7-35 дена зависи од земјата доставени до. ПРАШАЊА и одговори за Сите производи се качил преку строга тест пред пратката.Предмети се испраќаат само по уплата.кога ќе го одбра превозот метод, ве молиме да ги прашате нашите продавачот за да го промените вкупно задолжен за специјални производи. Било несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор Гаранција за обезбедување на Квалитетот е предвидено.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Предмети мора да се врати во оригиналната состојба за наплата/размена.Ние да работат заедно за да го решат секој спор.Ако се чувствуваат разочарани со објектот,кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.Бесплатен превозот надомест за Кина пост Воздух Mail/HK пост Воздух Mail за посебен предмет.

Детали

Број На Модел На:
S1001A
Примена:
Други
Свеж

Избор на клиенти