.

.

New
MD224L 4.3 inch192* 64 HMI Нови Оригинални во кутија

MD224L 4.3 inch192* 64 HMI Нови Оригинални во кутија

DEN 3936.00

Стока
Достапно.

Ако не е,ве молиме контактирајте со нас прво.Сите фотографии се прикажани се 100% вистински и за повикување само.000 Часа на 25±2℃, 65±10%RH Панел Не-touch екран, ПРОЦЕСОРОТ 8-битен Процесор Меморија 64 KB Flash ROM Рецепт меморија Никој RTC Поддршка(300 PPM прецизност) копче за Функција 19 Копчиња, Приспособливи(Вклучувајќи 10 Нумерички Текст Копчиња), COM порта COM0 : PC RS232 & САЛАДИН RS485/422 & САЛАДИН RS232 CE EN6100-6-2 : 2005, EN6100-6-4 : 2007
Условите на животната средина.Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор Гаранција за обезбедување на Квалитетот е предвидено.3"FSTN Резолуција 192 x64 Пиксели(Поддршка на Екранот од 4 Линии 12 Кинески Знаци) Боја Monochromatic Светлината 97 cd/m⊃2; Контраст Прилагодливи од Potentiometer Светлото Бела LED LCM живот време е Поголем од 50.Бесплатен превозот надомест за Кина пост Воздух Mail/HK пост Воздух Mail за посебен предмет.Со цел да се создаде пријатен шопинг искуство за вас,ние сме посветени на обезбедување на врвен квалитет и одлична услуга во секое време.1 приоритет.Време на испорака : DHL,UPS-от,Fedex,EMS изразат испорака обично се 3-10 работни дена и Кина пост Воздух Mail/HK пост Воздух Mail превозот обично се 7-35 дена зависи од земјата доставени до.Ние картичка за секој купувач и ќе направи нашите напори да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.3 inch192* 64 HMI Нови Оригинални во кутија
Технички параметри
Школка во боја Сребрена бел Екран 4.

Детали

Број На Модел На:
MD224L
Примена:
Други
Свеж

Избор на клиенти