.

.

New
ACDELCO ИРИДИУМ ИСКРА PLUG 41-103 12625058 ЗА BUICK REGAL GL8 ЛАКРОС ВЕК, CHEVROLET CAMARO MALIBU ПАЛТО PONTIAC AZTEK

ACDELCO ИРИДИУМ ИСКРА PLUG 41-103 12625058 ЗА BUICK REGAL GL8 ЛАКРОС ВЕК, CHEVROLET CAMARO MALIBU ПАЛТО PONTIAC AZTEK

DEN 1200.00

Стока
Достапно.

Замена на предметот ќе бидат обработени и се испраќаат по враќањето и проверка на оригиналниот објект. Ако ја прифати испораката и потоа се најде на превозот на штета, ве молиме да ги зачувате сите на материјалот за пакување и документација и контактирајте со нас веднаш. Ние сме во моментов се на неколку големи дистрибутери и дилери снабдување на производи во сад, Германија, Мексико, Австралија, Хонг Конг и Кина.

Детали

Материјал:
Iraurita
Број На Модел На:
12625058
Бренд Име:
gols
Свеж

Избор на клиенти