.

.

New
WL WLT заврши цилиндар на главата собранието/ASSY за ФОРД Ренџер 2499cc 2.5 D 12v 1998 - MAZDA MPV/B2500 2499cc 2.5 D SOHC 12v 1998-

WL WLT заврши цилиндар на главата собранието/ASSY за ФОРД Ренџер 2499cc 2.5 D 12v 1998 - MAZDA MPV/B2500 2499cc 2.5 D SOHC 12v

DEN 16806.00
DEN 22407.84

Стока
Достапно.


Ние преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи. Во спротивно, нема да се врати за наплата, ние не нудиме продавница кредитна размена.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа.
Превозот
Сите предмети ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
Сите фотографии се прикажани за илустрација само, и се претставници на типот и моделот на турбо се понудени во описот.
Се Враќа Политика
Откако ќе конкурираат за или да се купи овој објект, вие се согласувате со следниве политика на враќање; Сите стока се продава како што е опишано.
Ако постои компјутер грешка со некој производ и тоа не е во парк, ќе бидете известени веднаш и наплата ќе се издаде во рок од 3 дена. Ние поддршка на пратката од страна на DHL,Fe DEX,UPS-от,ТНТ,EMS или други пратката итн.
WL WLT заврши цилиндар на главата собранието/ASSY за ФОРД Ренџер 2499cc 2.

Детали

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Тежина:
16kg
Објектот Должина:
55inch
Зафатнина:
2.5
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Година:
1998-
Објектот Висина:
20inch
Тип На Објект:
цилиндар на главата
Име На Модел:
WL
Објектот Ширина:
22inch
Бренд Име:
westmove
моторот:
WL WLT WL-Т
ОЕМ Бр.:
WL01-10-100G/31-10-100G/40443225/Y3-10-ОКО/11-10-100E
ОЕМ Бр 1:
WL0110100G/3110100G/40443225/Y310OKO/1110100E
Автомобил Производител:
MAZDA MPV/B2500 2499cc 2.5 D SOHC 12v 1998-
Автомобил Maker1:
ФОРД Ренџер 2499cc 2.5 D 12v 1998-
АМЦ БР.:
908 844 908844
Место на Потекло:
Кина
Автомобил Производител:
Mazda
Свеж

Избор на клиенти