.

.

New
Висок Квалитет Делови на Мотор 8-97119-760-1/8-97119-761-1/8-94159-192-0 ЗА Isuzu 4ZD1 Мотор Цилиндри на главата

Висок Квалитет Делови на Мотор 8-97119-760-1/8-97119-761-1/8-94159-192-0 ЗА Isuzu 4ZD1 Мотор Цилиндри на главата

DEN 11869.00
DEN 13488.00

Стока
Достапно.

Ако сте заинтересирани во другите модели, само кажи ми моторот модел и дел број или ОЕМ број, можам да го цитирам ќе најдобра цена, го поздравуваме вашиот истрага. Пакување метод : Картонска кутија за пакување, неутрален пакување, дрвени пакување или како клиенти бараат
9. Искусни и професионални Авто резервни делови снабдувач
2.3 L
Година : 1985-1989
Вентили : 8
Цилиндар количина : 4
АМЦ# : 908510
Прилагодено : Да
Висок квалитет и конкурентна цена
Зошто да Изберат Нас?
1. Висок квалитет и конкурентна цена
4. Примерок Цел е прифатена
Слики прикажани на :
Ние, исто така, имаат и други Предмети за вашиот референца :
Модел P/N ZD30 11039-MA70 A 11039-VZ20 A 11039-VZ20 B zd30 7701066984 7701061587 7701068368 GA16-ДЕ 11040-0 M600 SR20-ДЕ 11040-53 J00 RD28-TI 11040-VB301 TD25/TD25 TI 11039-02 N05,11039-44 G01,11039-3 S900,11039-3 S901,11039-3 S902 LD23 11042-9 C64 D K21/K25 11040-FY501 YD22 11040-AW802,11040-8 H800,11040-8 H802 TD27-Т 11039-7 F403,11039-7 F409 BD30 11039-69 T03 Z20 11041-27 G00 Z24 11041-22 G00,11041-13 F00,11041-20 G13 RD28 11040-34 J04 TB45 11041-VC000/11041-VB500 TB42 11041-03 J85,11041-VB500 NA20 11040-67 G00 SD22 11041-09 W00/11039-Q4000 KA24-ДЕ 11040-VJ260 4 D30 A ME997794,ME999863 4d30 ME997653 ME997041 ME012131 22100-41402 4 G54 MD086520 MD311828 QD32 11039-VH002 11041-6 T700 11041-6 TT00
Пакување Слики за вашиот референца :
Магацин Слики :
Вчитување На Слики :
Превозот Методи :
1.Најголемиот дел цел од страна на воздух или море
Плаќање Начини :
Добар фидбек од други клиенти :
Ние, исто така, има и други модели за Тојота, Isuzu, Мицубиши и така натаму. За време на испорака
5. Гаранција : 12 Месеци
12. Брз одговор на пораки и телефонски повици секогаш
7.

Детали

Име На Модел:
4ZD1
Објектот Тежина:
10kg
Бренд Име:
HNCACTUS
Специјални Функции:
no
Тип На Објект:
цилиндар на главата
Објектот Дијаметар:
8.93cm
Материјал Тип:
Алуминиум Легура
Објектот Висина:
20cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
22cm
Година:
1985-1989
Објектот Должина:
50cm
Зафатнина:
2.3 L
Нема. на Цилиндри:
4
is_customized:
Yes
ОЕМ:
8-97119-760-1,8-97119-761-1,8-94159-192-0
Вентили:
8
Примена:
Isuzu Aska/Campo/Amigo/Полицаец II/Pick-up/Импулс 2254cc
АМЦ#:
910510
Автомобил Производител:
Isuzu
Свеж

Избор на клиенти