.

.

New
XINTOWN Мажите Про Тим Велосипедизам Џерси Лигавче Шорцеви Велосипед Sportwear Облека Поставува Црна, Жолта S-4XL

XINTOWN Мажите Про Тим Велосипедизам Џерси Лигавче Шорцеви Велосипед Sportwear Облека Поставува Црна, Жолта S-4XL

DEN 1609.00
DEN 1749.60

Стока
Достапно.


Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. На Сунѓерот подлога во внатрешноста на панталони за да се избегне лизгање надолу. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот . Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Опис : Бренд : XINTOWN Џерси Материјал : 100% Полиестер Панталони Материјал : 87 % Полиестер & 13% Spandex Пол : МАЖИ Големина : S;M;L;XL;XXL;XXXL,4 XL Функција : COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот, Дури и сте испотени, дрес нема да се придржуваат до вашата кожа.
Пакет содржи : 1 парчиња X џерси 1 парчиња X шорцеви со Подлога
Детална Слика :
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.

Детали

Големина:
4XL, 3XL, XXL, XL, L, M, S
Sleeve Големина:
Кратко Sleeve
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Сезоната:
Лето
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
велосипедизам џерси сет
is_customized:
Yes
Тип:
Џерси Поставува
Патент Должина:
Целосна
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Бренд Име:
weimostar
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Материјал:
Полиестер
Дресови Материјал:
100% Полиестер
Свеж

Избор на клиенти