.

.

New
Оган Черепот Мажите Велосипедизам Џерси Постави Велосипед Кратки Ракави MTB Гел Подлога Шорцеви Панталони Велосипед Маици со три Џебови 3D Волкот Татнежот

Оган Черепот Мажите Велосипедизам Џерси Постави Велосипед Кратки Ракави MTB Гел Подлога Шорцеви Панталони Велосипед Маици со

DEN 1555.00
DEN 1636.80

Стока
Достапно.

Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.
Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа
1 Парче x Велосипед Јакна Врвот
1 Парче x Велосипед Јакна шорцеви ( Со 3 D ГЕЛ Рампа )
Детална Слика :
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Детали

Големина:
3XL, XXL, XL, L, M, S
Sleeve Големина:
Кратко Sleeve
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Пол:
Мажи
Бренд Име:
weimostar
is_customized:
Yes
Сезоната:
Пролет/Есен
Тип:
Џерси Поставува
Патент Должина:
Целосна
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Број На Модел На:
велосипедизам џерси мажи
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Материјал:
Полиестер и Lycra
Дресови Материјал:
100% Полиестер
Свеж

Избор на клиенти