.

.

New
година XINTOWN Ropa Ciclismo Велосипед Mens Дух Волкот Ракав Дресови Со Подлога Сетови (ЛИГАВЧЕ) Шорцеви Поставите breatheable Велосипедизам Поставено S-4XL

година XINTOWN Ropa Ciclismo Велосипед Mens Дух Волкот Ракав Дресови Со Подлога Сетови (ЛИГАВЧЕ) Шорцеви Поставите breatheable

DEN 1434.00
DEN 1434.24

Стока
Достапно.


опис produtc
Пакетот Вклучува : 1 Piece x Велосипед Јакна поставите 1 Piece x Велосипед Шорцеви со подлога Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Smal ler од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.Ви благодариме за вашето внимание ! Можете да се меша со големина на краток и џерси,и да ги направи сет,ве молиме имајте на ум откако ќе плаќање
како : "џерси L,краток XL"
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Детали

Големина:
4XL, 3XL, XXL, XL, L, M, S
Дресови Материјал:
100% Полиестер
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
weimostar
Sleeve Големина:
Кратко Sleeve
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Патент Должина:
Целосна
is_customized:
Yes
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Пол:
Мажи
Тип:
Џерси Поставува
Материјал:
Полиестер
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Број На Модел На:
CC0310
Свеж

Избор на клиенти