.

.

New
НОВИ 1PCS Лизгајте Нагоре алуминиум цигара случај се одржи 20pcs Автоматско Цигара кутија /џеб 5 Бои Преносни 91mm*60mm*27mm

НОВИ 1PCS Лизгајте Нагоре алуминиум цигара случај се одржи 20pcs Автоматско Цигара кутија /џеб 5 Бои Преносни 91mm*60mm*27mm

DEN 264.00

Стока
Достапно.


Испраќање е договорен рок од 5 работни денови откако вашата уплата е завршена проверка од страна на Ali Express. DHL/UPS/ФЕДЕКС : 3-7 работни денови.
Ние не сме одговорни за било каква несреќи одложувања или други прашања што се repsonsibility на превозот услуга.,нормално времето за испорака ќе биде 20 работни денови.50 /парче
Трговија на големо - креативни објект дрво кутија авто цигара случај цигара кутија /носителот men' s подарок бесплатен превозот САД$ 35.
За бесплатен превозот, ние обезбеди CH Пост со следење на никој.67 /многу
20 парчиња / многу
Никогаш Не Се Користи & 100% Гарантира Сосема Нов.
Трговија на големо - Лизгајте Нагоре алуминиум цигара случај се одржи 20pcs Автоматско Цигара кутија /џеб 5 Бои Преносни
Има 20 редовни цигари
100% сосема нов
Боја : 5 бои,брод по случаен избор
Големина : 91mm*60mm*27mm
Трговија на големо-висококвалитетна Кожа цигара случај се одржи 20pcs цигари Цигари кутија /носителот Многу дизајни US$ 10.
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.83 /парче
Трговија на големо - алуминиумска легура жените цигара случај се одржи 20pcs жените цигари Цигари кутија /носителот 5 Бои подарок за жените US$ 18.90 /многу
5 парчиња / многу
Wholesales+Бесплатна испорака! Моден 12/14/18/20 Pcs Кожа Цигара Случај Цигара Кутија Човекот е Подарок US$ 41.
Го прави голем дар! Ограничена понуда, па цел сега за себе и за пријатели
Подобро како подарок или лични collectable! Совршен за секоја прилика & забава начин на живот или колекција.

Детали

Бренд Име:
Санда
Материјал:
Метал
Техника:
Лак
боја:
како што е прикажано подолу,измешани бои
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Бродови Од:
Шангај,Кина
Свеж

Избор на клиенти