.

.

New
Трговија на големо 3pcs/многу - алуминиумска легура цигара случај се одржи 10pcs Автоматско Цигара кутија /џеб за 8мм цигари Преносни

Трговија на големо 3pcs/многу - алуминиумска легура цигара случај се одржи 10pcs Автоматско Цигара кутија /џеб за 8мм цигари

DEN 720.00

Стока
Достапно.


Трговија на големо - алуминиумска легура цигара случај се одржи 10pcs Автоматско Цигара кутија /џеб 6 Бои Преносни 9*5*2cm
Има 10 редовни цигари
100% сосема нов
Боја : 6 бои,можете исто така да може да се меша бои,да ни даде порака кога ќе го поставите цел.ви благодариме.
Големина : 9*5*2cm
GW : 52g
Никогаш Не Се Користи & 100% Гарантира Сосема Нов.
Го прави голем дар! Ограничена понуда, па цел сега за себе и за пријатели
Подобро како подарок или лични collectable! Совршен за секоја прилика & забава начин на живот или колекција.
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка. Пари е објавен за нас откако ќе се потврди испорака.
За бесплатен превозот, ние обезбеди CH Пост со следење на никој.,нормално времето за испорака ќе биде 20 работни денови.Ние нудиме EMS, DHL ,UPS-от и Fedex,но не и бесплатен превозот.
Испраќање е договорен рок од 5 работни денови откако вашата уплата е завршена проверка од страна на Ali Express.
EMS : 7-14 работни денови. DHL/UPS/ФЕДЕКС : 3-7 работни денови.
Ние не сме одговорни за било каква несреќи одложувања или други прашања што се repsonsibility на превозот услуга.

Детали

Број На Модел На:
8221
Бренд Име:
Санда
Материјал:
Метал
Техника:
Лак
боја:
како што е прикажано подолу,измешани бои
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Бродови Од:
Шангај,Кина
Свеж

Избор на клиенти