.

.

New
Трговија на големо - Лизгајте Нагоре алуминиум цигара случај се одржи 20pcs Автоматско Цигара кутија /џеб Преносни Пушењето Додатоци

Трговија на големо - Лизгајте Нагоре алуминиум цигара случај се одржи 20pcs Автоматско Цигара кутија /џеб Преносни Пушењето Додатоци

DEN 859.20

Стока
Достапно.


Трговија на големо - Лизгајте Нагоре алуминиум цигара случај се одржи 20pcs Автоматско Цигара кутија /џеб 5 Бои Преносни 9cm*5.8 cm*2.5 cn
Има 10 редовни цигари
100% сосема нов
Боја : 5 бои,брод по случаен избор
Големина : 9cm*5.8 cm*2.5 cn
Никогаш Не Се Користи & 100% Гарантира Сосема Нов.
Го прави голем дар! Ограничена понуда, па цел сега за себе и за пријатели
Подобро како подарок или лични collectable! Совршен за секоја прилика & забава начин на живот или колекција.
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка. Пари е објавен за нас откако ќе се потврди испорака.
За бесплатен превозот, ние обезбеди CH Пост со следење на никој.,нормално времето за испорака ќе биде 20 работни денови.Ние нудиме EMS, DHL ,UPS-от и Fedex,но не и бесплатен превозот.
Испраќање е договорен рок од 5 работни денови откако вашата уплата е завршена проверка од страна на Ali Express.
EMS : 7-14 работни денови. DHL/UPS/ФЕДЕКС : 3-7 работни денови.
Ние не сме одговорни за било каква несреќи одложувања или други прашања што се repsonsibility на превозот услуга.

Детали

Број На Модел На:
6171
Бренд Име:
Санда
Материјал:
Метал
Техника:
Лак
боја:
како што е прикажано подолу,измешани бои
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тежина:
45g
Бродови Од:
Шангај,Кина
Свеж

Избор на клиенти