.

.

New
8 Компјутери 10 ml Мали Плута Шише Јасно Стаклено Шише кои Сакаат Шише E2shopping

8 Компјутери 10 ml Мали Плута Шише Јасно Стаклено Шише кои Сакаат Шише E2shopping

DEN 123.00
DEN 150.24

Стока
Достапно.

Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Но треба плати дополнителни превозот надомест. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Детали

Материјал:
Стакло
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
боја:
Јасно
Капацитет:
0-100ml
Пакување:
1
Мирудии Сад стилови:
маска
Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Употреба:
N/A
Свеж

Избор на клиенти